ausztriai ingatlanok - eladó ház, lakás
Exkluzív házak kilátással (77m²) terasz, pezsgőfürdő és kert Gillersdorfban
€ 395.000
Lakótér
77 m²
Szobák száma:
3
Építés éve / felújítás éve:
2023 / n/a
Fűtés:
Padlófűtés
Extrák:
terasz, kettős fedett kocsibeálló, napelem rendszer, pezsgőfürdő
Régió:
8282 Bad Loipersdorf, Steiermark
Ausztriai ingatlan főbb adatai
| Vételár | 395 000 € |
| Szobák száma | 3 |
| Lakótér mérete | 77 m² |
| Telek méret | 567 m² |
| Terasz terület | 24,73 m² |
| Fürdőszoba | 2 |
| Terasz | Igen |
| Parkoló | 2 |
| Építés éve | 2023 |
| Állapot | Újszerű |
| Fűtési rendszer | Padlófűtés |
| Energia osztály | C |
Ezen ausztriai ingatlan részletes leírása
Ingatlan típusa és teljes leírása
Ez a stílusos és kifogástalan állapotú családi ház a Bad Loipersdorf termál- és golfkörzet szívében található. A Bad Loipersdorf termálfürdő mindössze kb. 6 perc autóútra fekszik, és három termálrészlege – „Thermenbad, Erlebnisbad és Schaffelbad” – révén biztosítja a nyugalmat és feltöltődést.
Fürstenfeld városközpontja ugyancsak kb. 9 perc autóútra található, amely széles körű kínálatával minden igényt kielégít. A város a termálfőváros báját hordozza. Számos oktatási intézmény, valamint híres bevásárló és divatházak találhatóak itt.
Az ingatlan részei:
- Előtér
- Prémium konyha borhűtővel
- Nagy nappali-étkező kandallóval és nagy ablakokkal
- Folyosó
- Hálószoba saját fürdőszobával
- Hálószoba
- 2 fürdőszoba
A kerti terület és felszereltség:
- Fedett terasz zöld területtel
- Kettős fedett kocsibeálló 2 tárolóhelyiséggel
- Raktárhelyiség
- Napelem rendszer
- Pezsgőfürdő
- Kerti bútorok
- Kóddal nyitható ajtózár
A nagyméretű ablakok műanyag/alu kivitelben, melyek világos és kellemes belső tereket biztosítanak. Az elektromosan működtetett redőnyök, valamint a minden helyiségben rendelkezésre álló klímaberendezés is hozzájárul a komforthoz. Az ingatlan napelem rendszerrel felszerelt, így az energiaköltségek hatékonyan csökkenthetők. A ház padlófűtése levegő hőszivattyúval van biztosítva. Az okostelefonnal is vezérelhető pelletes kandalló a nappali-étkezőben található, amely kellemes meleget biztosít. A modern világítás az ingatlan minden szobájában megteremti a hangulatos légkört. A szaniter helyiségek ízléses, nagy formátumú csempével, míg a lakószobák tölgy hatású vinil padlóburkolattal lettek ellátva.
A tágas terasz pezsgőfürdővel és tágas zöld területtel ideális hely a pihenéshez és kikapcsolódáshoz.
Főbb előnyök:
- A vételár tartalmazza az összes felszerelést és a pezsgőfürdőt
- Az ingatlan azonnal költözhető
- Modern és energiatakarékos megoldások
- Kiváló lokáció közel a termálfürdőkhöz és Fürstenfeldhez
Keressen telefonon vagy foglaljon konzultációs időpontot: +43 664 73761399
Amennyiben az ingatlan komolyan érdekli, foglaljon ingyenes konzultációs időpontot a következő linken. (A konzultáció online, az ingyenes ZOOM konferenciaszoftveren történik.):
https://tidycal.com/1jgel81/30-minute-meeting
Összesen 10–11% mellékköltséggel kell számolni ausztriai ingatlanok vásárlása esetén:
- 3,5% ingatlanszerzési adó
- 1,1% bejegyzési illeték
- 1,8–2% ügyvédi és közjegyzői díj
- 3% (+20% forgalmi adó) az ingatlanos jutalék
Fontos: A mellékköltségek mindig a bruttó vételárra számítódnak!
Küldd el ismerősödnek, akit érdekelhet ausztriai ingatlan vagy befektetés!
Regisztráljon hírlevelünkre, és mi elküldjük Önnek a 30 oldalas E-bookot, amivel elkerülheti a csapdákat:
Ingatlanvásárlás Ausztriában
A tartalomból:
Hogyan keressünk...
Befektetés...
Eladó Panziók és eladó hotelek…
Biztonságos vásárlás...
Ingatlanszerzési mellékköltségek...
Adózás...
Finanszírozás...
Ellenőrző lista...
Külföldi Ingatlan?!
Ha nyaralónak, lakásnak vagy befektetési céllal keres ingatlan külföldön, akkor az embernek sok kérdése és kételye szokott felmerülni. Jogi kérdések, helyi szabályok, adózás és még sok ingatlannal járó kérdés. És ezen kérdések elbizonytalanítják az embert. Éppen ebben nyújtunk Önnek biztonságot. Ausztriában biztonságos és átlátható a jogrendszer, gyors és kockázatmentes egy vétel vagy eladás lebonyolítása. Nem is hasonlítható össze a magyar tapasztalatokkal! És talán az egyetlen olyan környező ország, ahol széles mosollyal és szeretettel fogadnak minden új magyar tulajdonost. Ilyen nyitottságot és elfogadást más országban nem tapasztaltunk! (sajnos). Várjuk szeretettel, és legyen Ön is egy értékálló és sok örömet hozó ausztriai ingatlan tulajdonosa!
Hasznos ingatlanos videók:
- Video sorozat bevezető
- Ingatlanbefektetés I.
- Ingatlanbefektetés II.
- Ingatlanközvetítés Ausztriában
- Vegyünk panziót vagy szállodát
- Adjunk bérbe szállodát
- Egyedi hitel lehetőségek
- Hotel összehasonlitás
keressen minket a Facebookon: www.facebook.com/ausztriai.ingatlanok
Korábbi hírlevelek:
Panzió vétel Ausztriában.Mit tudunk az ingatlanról?
Egy panzió pénzügyei.
Egy panzió finanszírozása.
Videó sorozat bevezető
Videó a befektetésről I.
Videó a befektetésről II.
Videó a folyamatról
Ezt meg kell nézned!
Hotel elemzés videó
Ön mire vár??? 1.rész
Ön mire vár??? 2.rész
Ön mire vár??? 3.rész
Ön mire vár??? 4.rész
Ön mire vár??? 5.rész
Mi van, ha összedől Ciprus?





















































